Busy do Niemiec

Busy do Niemiec

Jeździmy codziennie przez centrum Niemiec w kierunku Holandii. Obsługujemy Wrocław oraz województwa: Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie.

Wyjazdy z Polski

Wyjazdy do Holandii

Poniedziałek – rano
Wtorek – rano
Środa – rano
Czwartek – rano i wieczorem
Sobota – wieczorem
Niedziela – rano i wieczorem

Wyjazdy z Holandii

Wyjazdy z Holandii – codziennie wieczorem.

Kierowcy przeważnie zaczynają trasę z Hagi o około godziny 18:00

Obsługiwany obszar w Polsce

Śląskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie (Wieluń), lubuskie dodatkowe informacje uzyskacie Państwo, kontaktując się telefonicznie

Kontakt z biurem

Wyjazdy z Holandii do Polski
Tel: +48 607577252
Tel: +48 609607608

Rezerwacje e-mail:
E-mail: biuro.arnoldbus@gmail.com

Biuro czynne

Biuro Czynne:

Pon. – Pt. od 8:00 do 20:00

Sob. – Ni. od 8:00 do 16:00

Jak zarezerwować busa

Kontakt telefoniczny
Wystarczy zadzwonić, podać swoje dane, datę wyjazdu oraz adresy skąd dokąd. Rezerwacja telefoniczna czynna Pon - Pt. od 8:00 do 20:00 Sob - Nie. od 9:00 do 16:00 +48 607577252
Wyślij SMS
Wystarczy wysłać do nas SMS o treści - (imię i nazwisko, data wyjazdu, ilość osób, adres skąd, adres dokąd) na numer +48 607577252, Potwierdzenie wysyłamy tego samego dnia.
Formularz rezerwacji
Wystarczy skorzystać z formularza na stronie, jest to doskonały sposób rezerwacji busa bez dodatkowych kosztów. Potwierdzenie wysyłamy tego samego dnia.
Wysłanie e-mail
Wystarczy wysłać do nas wiadomość e-mail z danymi: Imię i Nazwisko, data wyjazdu, ilość osób, adres skąd, adres dokąd. Potwierdzenie wysyłamy tego samego dnia.

Imponująca flota wygodnych, dużych busów w zabudowie 2-2-3 z ogromnymi bagażnikami, pozwala nam sprostać wymaganiom najbardziej wymagających pasażerów. Dbamy o to, aby nasi kierowcy oraz busy byli w możliwie najlepszej kondycji, ponieważ to od nich zależy bezpieczeństwo naszych pasażerów.

Obsługujemy centrum Niemiec . Jeździmy codziennie w stronę Holandii oraz codziennie wracamy z Holandii.

Wybierasz się do Dortmund? To jak najbardziej z Arnoldem. Jadąc do Holandii chcąc nie chcąc przejeżdżamy przez Dortmund. Taka opcja pozwala Państwu dotrzeć na miejsce szybciej.