JEŹDZIMY CODZIENNIE, POSIADAMY PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA W PRZEWOZIE OSÓB

Jesteśmy firmą przewozową działającą w Opolu od 1994r. Oferujemy Naszym Klientom usługi w zakresie transportu na trasie Polska – Holandia. Gwarantujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę. Od początku istnienia dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie, by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Usługi nasze kierujemy dla firm, instytucji państwowych i osób prywatnych, którzy często podróżują w celach biznesowych, do pracy, w odwiedziny do rodziny lub po prostu lubiących podróżować. Jeździmy codziennie przez centrum Niemiec w kierunku Holandii. Obsługujemy Wrocław oraz województwa: Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie. Oferujemy przewozy busami klasy VIP, co też jest jednym z naszych atutów Zapewniamy kompleksową usługę na najwyższym poziomie z wykwalifikowanymi i doświadczonymi kierowcami, z ubezpieczeniem oraz w bezpieczny sposób
Trzy busy FordTransit

Twój komfort jest dla nas najważniejszy!

Zrobimy wszystko, by sprostać Twoim wymaganiom i oczekiwaniom. Zawieziemy Cię bezpiecznie, na czas i do celu. Nieważne, czy wyjeżdżasz do pracy, w odwiedziny, czy na urlop. Z nami codziennie dojedziesz bezpiecznie do Holandii i Niemiec . Posiadamy duże przestronne busy aby podróż była wygodna i bezpieczna.

Nie musisz się o nic martwić! Zostaw to nam!

Wystar­czy, że zare­zer­wu­jesz prze­jazd, korzystając z formularza dostępnego na stronie, bez dodat­ko­wych kosz­tów, łatwo i przy­jem­nie! Po wysła­niu popraw­nie wypeł­nio­nego for­mu­la­rza otrzy­masz potwier­dze­nie przy­ję­cia rezer­wa­cji. W przed­dzień wyjazdu skon­tak­tu­jemy się z Tobą raz jesz­cze, byś miał pew­ność i gwa­ran­cję transportu.