ArnoldBus to partner, któremu możesz zaufać już od 1994 roku. W ciągu tych lat zorganizowaliśmy tysiące przejazdów dla klientów indywidualnych oraz agencji pośrednictwa pracy.

Firma dokonała znaczącej modernizacji floty w 2023 roku, wymieniając aż 90% pojazdów na nowoczesne busy. To strategiczne działanie pozwoliło nam wyróżnić się na tle konkurencji, oferując klientom komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że traktujemy naszych pasażerów jak VIP, dbając o ich wygodę podczas podróży.

Nasza Specjalizacja: Transport Pracowników w Unii Europejskiej

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaką niesie sektor transportu osobowego, szczególnie w kontekście przemieszczania pracowników. Dlatego oferujemy doświadczony personel i elastyczne usługi, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb agencji pracy.

Korzyści Dla Agencji Pracy:

 • Atrakcyjne ceny i elastyczność terminów wyjazdu, by sprostać Twoim oczekiwaniom biznesowym.
 • Stałe trasy do Niemiec, Holandii i Belgii, oraz przewozy paczek na te tereny.
 • Indywidualne transfery w obrębie Unii Europejskiej, dostosowane do potrzeb Twoich pracowników.
 • Odbiór z miejsca zamieszkania i dostawa pod wskazany adres, zapewniając pełen komfort podróży.

Przedstawiciel Klienta Biznesowego

Roman Twardowski

Co Nas Wyróżnia?

Nasz zgrany i doświadczony zespół to gwarancja odpowiedzialności, rzetelności i profesjonalizmu. Nasze busy są nowoczesne, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dążymy do zapewnienia maksymalnej wygody i efektywności podróży, dbając o potrzeby każdego pasażera

Dla Agencji Pracy: Rabaty i Korzyści

Dla Agencji Pracy oferujemy atrakcyjne rabaty na przejazdy oraz opcje kredytowania. Ponadto, zapewniamy dodatkowe korzyści za polecenie naszej firmy pracownikom.

Gotowi Do Współpracy

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem dodatkowych szczegółów lub masz pytania, skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje zapytania i zapewnić Ci niezbędne informacje.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, cieszących się komfortem i profesjonalizmem naszych usług transportowych. ArnoldBus – dla Ciebie i Twoich pracowników.

Arnold to tradycje

Od momentu naszego powstania nieustannie dążymy do perfekcji, kładąc nacisk na to, aby nasze usługi zawsze utrzymywały się na najwyższym poziomie. Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającyh klientów. Niniejsza oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji państwowych, jak i osób prywatnych, które podróżują w celach biznesowych, do pracy, odwiedzin rodzinnych lub po prostu dla przyjemności podróżowania.
 • 90% naszych klientów to osoby podróżujące do/z Holandii,
  przez co przez Niemcy przejeżdżamy tylko tranzytem, skupiając
  się głównie na świadczeniu usług na terenie Holandii
 • Dzięki rejonizacji naszych usług, czasy przejazdów są znacznie krótsze w porównaniu do konkurencji
 • Tylko jedna przesiadka w celu zapewnienia komfortu i zarazem bezpieczeństwa naszych pasażerów
 • Duże, bezpieczne, wygodne busy oraz doświadczona kadra kierowców
 • Konkurencyjne ceny
 • 30 lat doświadczenia w przewozie osób
 • Jesteśmy rzetelną i sprawdzoną firmą

Napisz do Nas!