Przejazdy na trasie Polska - Holandia

Wyjazdy z Holandii do Polski odbywają się codziennie. Przestronne busy zapewnią Państwu wygodę podczas podróży a doświadczeni kierowcy dowiozą Państwa bezpiecznie do celu. Obsługujemy województwa: lubuskie, dolnośląskie, opolskie i śląskie. Podczas podróży do Polski przewidujemy co najmniej jedną przesiadkę

OBSŁUGUJEMY:

LUBUSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE

Twój komfort i zadowolenie są dla nas najważniejsze! Zrobimy wszystko, by sprostać twoim wymaganiom i oczekiwaniom. Zawieziemy cię bezpiecznie, na czas i zawsze do celu. Nieważne, czy wyjeżdżasz do pracy, w odwiedziny, czy na urlop. Z nami codziennie dojedziesz w każde miejsce.

Przykładowe miejscowości

Iłowa, Szprotawa, Żary, Żagań

Oława, Wrocław – Orlen A4, Kąty Wrocławskie, Legnica, Zgorzelec – Orlen A4, Bolesławiec,

Opole, Ozimek, Brzeg, Lewin Brzeski, Niemodlin, Nysa, Namysłów,  Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn Koźle, Ujazd, Zdzieszowice, Kluczbork, Wołczyn, Prudnik, Głubczyce, oraz okolice tych miast

Katowice, Gliwice, Rybnik, Chorzów, Mysłowice, Sosnowiec, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Czerwionka – Leszczyny, Orzesze, Pyskowice, Świętochłowice, Jaworzno, Tychy, Wodzisław Śląski, Racibórz, Knurów, Rydułtowy, Zabrze, Bytom, Będzin, Mikołów, Łaziska Górne, Pszów, Jastrzębie Zdrój, Żory, Kuźnia Raciborska, Toszek, Wielowieś, Sośnicowice, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Lubliniec, Częstochowa oraz okolice tych miast

Wyjazdy z Polski
Poniedziałek – wieczorem
Wtorek – wieczorem
Środa – wieczorem
Czwartek – wieczorem
Piątek – wieczorem
Sobota – wieczorem
Niedziela – rano i wieczorem
Powroty do Polski
Codziennie – wieczorem

Busy do Holandii Opole, Wrocław, Katowice i nie tylko! Indywidualne i grupowe przewozy do Holandii

Otwarte granice i przede wszystkim rynki pracy w wielu krajach UE, sprawiają, że Polacy częściej podróżują za granicę, a szczególną popularność zyskują przewozy do Holandii. Nasze busy kursują do Holandii z Opola, Wrocławia, Katowic i wielu innych miejscowości! Wyjazdy typowo zarobkowe do „Kraju Wiatraków i Tulipanów” to jednak nie jedyny powód, ponieważ ze względu na ciekawe walory przyrodnicze i kulturowe, Holandia jest coraz częstszym celem turystów. Piękne miasta i liczne zabytku to jeden z powodów rosnącej popularności. Liberalne przepisy holenderskie w zakresie różnego rodzaju używek – to z kolei argument podróży dla wielu młodych ludzi, które organizują ze znajomymi niezapomniane imprezy towarzyskie.

Wszystkie te potrzeby dobrze zauważa branża transportowa, która oferuje busy do Holandii na bardzo atrakcyjnych warunkach. Skala zapotrzebowania na przewozy osób do Holandii jest duża, dlatego kursy z różnych rejonów Polski – odbywają się codziennie. Można zdecydować się na wyjazd indywidualny, ale firmy organizują też grupowy przewóz osób do Holandii, np. pracowników sezonowych, którzy poszukują dorywczego zajęcia w agencjach pracy. Profesjonalni przewoźnicy zapewniają ekspresowy transport do Holandii w komfortowych warunkach oraz bardzo wygodnym trybie „z adresu na adres”.

Tani bus do Holandii: do pracy, w odwiedziny albo na wycieczkę

Tanie busy do Holandii to doskonała opcja dla osób, które chcą szybko, bezpiecznie i komfortowo dostać się do tego kraju. Z uwagi na specyfikę gospodarki i uwarunkowania przyrodniczo-klimatyczne, busy z polski do Holandii pełne są osób nastawionych na pracę sezonową i podreperowanie domowego budżetu. W Holandii nie brakuje pracy w ogrodnictwie (m. in. obsługa szklarni, zbiory owoców i warzyw, pakowanie), ale wykwalifikowani fachowcy z powodzeniem znajdą tam dobrą posadę. Polacy często wyjeżdżają też do pracy stałej na kilka lat albo wręcz osiedlają się w Holandii, zachęceni lepszymi perspektywami do życia. W takich sytuacjach opcja „bus Polska-Holandia” – to także świetne rozwiązanie dla uskuteczniania okresowych rodzinnych odwiedzin.

W wielokulturowej Holandii jest też mnóstwo malowniczych terenów oraz zachwycającej architektury, a największe miasta mają wiele do zaoferowania młodym ludziom – lubiącym towarzyski i imprezowy styl życia. Doświadczone formy organizują przewóz osób z Polski do Holandii bardzo sprawnie, a sama podróż trwa kilkanaście godzin.

Busy do Holandii Wrocław - co wybrać, samochód czy bus do Holandii?

Planując podróż zawsze warto przekalkulować sobie koszty różnych alternatywnych sposobów dotarcia do celu. Z wielu względów bus do Holandii z Opola, Wrocławia lub Katowic może okazać się znacznie lepszym rozwiązaniem, niż wykorzystanie własnego samochodu. Cena za przejazd dobrej klasy busem – w wielu przypadkach może być niższa, niż koszt paliwa, jaki trzeba ponieść, żeby dostać się do Holandii, nie licząc już ewentualnych opłat autostradowych, parkingowych czy mandatów. Niedrogie przewozy Polska–Holandia to przecież nie wszystko, bowiem niewątpliwą wartością dodaną – jest gwarancja wygodnej podróży busem i brak zmęczenia, jakie towarzyszy jeździe w roli kierowcy. Po takiej komfortowej podróży, w czasie której możliwa jest nawet drzemka, można bez większych przeszkód oddać się realizacji celów wyjazdu – bez konieczności długiego odpoczynku.

Należy pamiętać, że cena biletu na przewóz osób z Holandii do Polski, obejmuje również ubezpieczenie NNW oraz inne koszty, w tym m. in. eksploatację/amortyzację środka transportu. Istotne jest też to, że na miejscu w Holandii dużo łatwiej jest poruszać się pieszo lub przy pomocy popularnych rowerów, niż autem. W ocenie wielu osób – szybkie i wygodne busy do Holandii są ekonomicznie najkorzystniejszą opcją dla ponad 1000-kilometrowej podróży.

Busy do Holandii Opole - sprawny transport osób do Holandii

Sprawny transport osób do Holandii to podstawowa, ale nie jedyna oferta firm przewozowych specjalizujących się w zagranicznych kursach. Korzystając z usług renomowanego przewoźnika, każdy pasażer może liczyć na odebranie go spod wskazanego adresu oraz dowóz bezpośrednio do celu podróży. Pozwala to na uniknięcie zbędnych kosztów dodatkowych, związanych z uciążliwością dojazdu za pośrednictwem komunikacji miejskiej czy taksówek.

Oprócz przewozu ludzi, jadący bus z Polski do Holandii może zabrać ze sobą także przesyłki. Taka usługa – w zależności od rodzaju i wielkości paczki – kosztuje zwykle od 30 do 50 euro i jest doskonałym uzupełnieniem głównej oferty międzynarodowego przewoźnika. Szczegóły w zakresie usługi nadania paczki w ramach kursu „bus Holandia–Polska” czy odwrotnie, można uzyskać pod numerem infolinii uruchomionej przez przewoźnika. Jest to błyskawiczny i pewny sposób na doręczenie paczki „z” lub „do” Holandii.

Busy do Holandii Katowice - o czym musisz pamiętać?

Cała logistyka, jaka charakteryzuje osobowy transport Polska–Holandia, jest bardzo przemyślana, a realizacja przewozu odbywa się z uwzględnieniem przepisowego czasu pracy kierowców. Niezależnie od tego, kierowcy obsługujący busy Holandia–Polska często mają zapewniony odpowiednie warunki do wypoczynku (mieszkanie), co wpływa na bezpieczeństwo, przestronność i czystość w pojeździe.

W związku z podwyższonym zagrożeniem epidemiologicznym i szeregiem nowych regulacji, liniowy transport Holandia–Polska odbywa się z poszanowaniem zasad higieny oraz profilaktyki. Kierowca może odmówić wejścia do busa osobom z gorączką oraz innymi objawami, które mogłyby sugerować zakażenie koronawirusem.

Na atrakcyjniejsze ceny za bus z Holandii do Polski mogą liczyć osoby kupujące bilety dwustronne oraz rezerwujące minimum 3 miejsca w pojeździe. Tańsze przejazdy mają też zagwarantowane dzieci. Busy z Holandii do Polski nie obsługują przewozu zwierząt. W sytuacji, gdy miejsce odbioru pasażera wykracza poza rejon firmy przewozowej, musi się on liczyć z koniecznością uiszczenia niewielkiej dopłaty za rozszerzoną usługę dojazdu. Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem wygodnego trybu online bądź telefonicznie.

Busy Polska–Holandia każdego dnia na trasie

Busy Polska–Holandia wyruszają na trasę codziennie, o różnych porach dnia, dlatego swoją podróż można zaplanować praktycznie w dowolnym momencie. Zaletą częstych kursów jest perfekcyjna wiedza na temat na okresowych utrudnień na drogach, co pozwala na wybór optymalnej trasy. Duża częstotliwość, z jaką odbywają się przewozy Holandia–Polska i towarzyszące temu doświadczenie, wpływają efektywnie na skrócenie czasu przejazdu.