Praca w Arnold Bus

KIEROWCA BUSA OSOBOWEGO DO 3.5T

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w charakterze kierowcy w transporcie międzynarodowym. Praca wiąże się z częstymi wyjazdami, przeważnie do Holandii. Posiadamy duże wygodne busy Renault Master oraz Ford Transit, przeważnie kierowca dostaje takiego busa pod opiekę, o którego musi dbać. Dla naszych kierowców udostępniamy pełno wyposażone mieszkanie z osobną sypialnią, kuchnią i łazienką. Trasy są zawsze tak układane, że każdy kończy w pobliżu mieszkania, co pozwala zawsze zjechać na zasłużony odpoczynek. W naszej firmie nie ma spania po busach. Dodatkowo i to najważniejsze to miła i wyrozumiała kadra zarządzająca.

OCZEKUJEMY:

– minimum 5 lat posiadania Prawo Jazdy kat.B
– doświadczenie w prowadzeniu busów osobowych do 3,5T
– wysokiej kultury osobistej
– dyspozycyjności
– uczciwości i punktualności i odpowiedzialności
– język obcy będzie tylko dodatkowym atutem

GWARANTUJEMY:

– stałą liczbę kursów
– zoptymalizowane trasy
– umowę o prace
– atrakcyjne wynagrodzenie

Możesz też wysłać CV na adres e-mail – biuro.arnoldbus@gmail.com w tytule „Kierowca busa”. lub po prostu przynieść swoje CV osobiście –
Partyzancka 84, 45-828 Opole w budynku MAKRO
, wejście od parkingu.

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami