Przejazdy na trasie Polska - Niemcy

Jesteśmy firmą przewozową z pasją i doświadczeniem, specjalizującą się w przewozie osób między Polską a Holandią. Nasze trasy przebiegają przez centralną część Niemiec, co pozwala nam skutecznie obsługiwać klientów z różnych regionów. Nasza misja to zapewnienie wygodnych, bezpiecznych i niezawodnych usług transportowych.
Mapa Nemiec

Wyjazdy z Polski
Poniedziałek – wieczorem
Wtorek – wieczorem
Środa – wieczorem
Czwartek – wieczorem
Piątek – wieczorem
Sobota – wieczorem
Niedziela – rano i wieczorem
Powroty do Polski
Codziennie – wieczorem

Obsługujemy centrum Niemiec . Jeździmy codziennie w stronę Holandii oraz codziennie wracamy z Holandii.

Promocja -20EUR/80PLN na wyjazdy z/do Niemiec

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej promocji! Teraz możesz zaoszczędzić 20 EUR lub 80 PLN na swoich podróżach z/do Niemiec.

Promocja obejmuje wszystkie rezerwacje dokonane online od 10.10.2023r. za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej www.arnoldbus.eu, korzystając z kodu promocyjnego “JSB23”.

Promocja jest ważna na przejazdy w okresie od 16 października 2023 roku do 30 listopada 2023 roku, więc nie przegap okazji na oszczędności podczas planowania swojej podróży. To doskonała okazja, aby podróżować komfortowo i ekonomicznie z Arnold Bus.

Nasza firma obsługuje centrum Niemiec, oferując codzienne połączenia w kierunku Holandii oraz codzienne powroty z Holandii. Jeśli planujesz podróż do Dortmundu, jesteśmy najlepszym wyborem. Nasze trasy często przebiegają przez Dortmund, więc podróżując z nami, możesz dotrzeć do celu szybciej i wygodniej.

Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze do Holandii, czy wracasz z niej, Arnold Bus to doskonała opcja, która pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze dzięki naszej promocji oraz dotrzeć do celu sprawnie i komfortowo. Nie zwlekaj, skorzystaj z naszej promocji już teraz!

Przykładowe miejscowości z Polski

Iłowa, Szprotawa, Żary, Żagań, Oława, Wrocław – Orlen A4, Kąty Wrocławskie, Legnica, Zgorzelec – Orlen A4, Bolesławiec, Opole, Ozimek, Brzeg, Lewin Brzeski, Niemodlin, Nysa, Namysłów,  Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn Koźle, Ujazd, Zdzieszowice, Kluczbork, Wołczyn, Prudnik, Katowice, Gliwice, Rybnik, Chorzów, Mysłowice, Sosnowiec, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Czerwionka – Leszczyny, Orzesze, Pyskowice, Świętochłowice, Jaworzno, Tychy, Wodzisław Śląski, Racibórz, Knurów, Rydułtowy, Zabrze, Bytom, Będzin, Mikołów, Łaziska Górne, Pszów, Jastrzębie Zdrój, Żory, Kuźnia Raciborska, Toszek, Wielowieś, Sośnicowice, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Lubliniec, Częstochowa Głubczyce, Radomsko, Kępno

Przykładowe miejscowości w Holandii

Arnhem, Assen, Breda, Eindhoven, Groningen, Den Haag, Leiden, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zwolle

Przykładowe miejscowości w Nieczech

Dortmund, Hannower, Magdeburg, Berlin, Dresden, Golrlitz, Bielefeld, Koln, Dusseldorf, Duisburg, Essen, Osnabruck,